Apie mus

NAUJAS KELIAS SĖKMĖS LINK

APIE MUS

MB „GV 13 Group“ valdanti prekės ženklą Edidmena.lt – didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonė Lietuvoje ir kitose šalyse, siūlanti plataus spektro prekės. Esame tam, kad galėtume pasiūlyti platų kokybiškų produktų asortimentą labai konkurencingomis kainomis. Mūsų produktai tiekiami iš viso pasaulio, tiesiogiai iš mūsų partnerių, gamintojų. Vykdome nuolatinę prekių patikrą, rūpinamės logistikos sprendimais, užtikrindami nepertraukiamą logistikos grandinės efektyvumą, sklandų ir saugų prekių pristatymą. Suprantame, kad kiekvienas klientas yra individualus, todėl visuomet ieškome geriausio sprendimo.

Mūsų klientais gali tapti tiek pavieniai žmonės, prekybininkai, mažos parduotuvės, prekybos centrai, restoranai, barai, mokyklos, darželiai, ligoninės, prieglaudos, ir kiti.

Edidmena.lt tikslas – tapti didmeninės ir mažmeninės prekybos partneriu Jums. Savo veikloje vadovaujamės kokybės standartais, lankstumo, patikimumo ir sąžiningumo principais. Išskirtinis dėmesys klientui, nuolatinis asortimento plėtimas, konkurencingos kainos, profesionalus aptarnavimas.